איך מתאימים בגדים לילדות בנות 10 שגופה במגמת בגרות ושינויים הורמונליים?

רגע לפני שהילדות שלכן הופכות להיות נערות מתבגרות, בחירת הבגדים עלולה להיות סיכול ממוקד. המשימה הפשוטה לכאורה, לבחור בגדים לילדות בנות 10, הופכת להיות הרבה יותר מורכבת, וגם חנויות הבגדים בהן נהגתן לרכוש במהירות פריטי לבוש לפי העין, הופכות להיות פחות רלוונטיות.

אתן עלולות למצוא את עצמכן מתחבטות כיצד לאזן בין המראה הילדותי שמציעים להן ברשתות האופנה, וכל זאת במקביל לריצוי הדרישות שלהן שרק הולכות וגוברות ומבנה גופן שעובר שינויים תכופים.

בגדים לילדות בנות 10

איך בוחרים בגדים לילדות בנות 10?

מצד אחד, הבת שלך כבר לא תינוקת, והיא רוצה שידעו זאת. מצד שני, יש בגדים שעלולים להציג אותה כבוגרת לגילה, רושם שאולי תרצי להימנע ממנו.

אז איך מתגברים על האתגר?

הנה 6 טיפים ומידע חיוני שיעזרו לכן לבחור בגדים לילדות בנות 10.

1. ייתכן שלא ישארו מידות מתאימות עבורה

כל כך הרבה בגדים יפים מסתיימים במידה 10 כמו חולצות לילדות לחג או פיג’מות לחורף, אך זה עדיין לא אומר שיש לעבור למידות של נשים. לא מעט נערות מוצאות את עצמן במידה שהיא בטווח שבין בגדי ילדים לבגדי מבוגרים, שנתיים ואפילו 3 שנים, מה שמצריך מכן למצוא ספקי אופנה ספציפיים. בדרך כלל הם יספקו מבחר די טוב והולם עבור ילדות בוגרות שעדיין לא פסעו בשבילי הנערות.

2. אל תתקבעו על מידה אחת

יצרנים שונים מייצרים בגדים לילדות בגזרות ובגדלים שונים. אתן עשויות לגלות שמידה 12 במקום אחד לא תואמת למקום אחר, ואם הגוף של ביתך החל לעבור שינויים, סביר להניח שבמקומות שונים יתאימו לה מידות שונות. האופציה הכי טובה היא פשוט למדוד, ומומלץ לקנות בגד במידה אחת יותר, כי אי אפשר לדעת, הילדות עלולות לגבוה בן לילה, אימהות מנוסות יעידו על כך.

3. תנו לילדות לבחור את פריטי הלבוש שהן מתחברות אליהם

ילדות בנות 10 עלולות להביע התנגדות ללבוש בגדים מהעונה הקודמת, גם אם הם עדיין מתאימים למידותיהן, כמו שמלות לילדות שפתאום נראות להן ילדותיות. הסיבה לכך היא השינויים הפנימיים שהן עוברות והרצון שלהן להביע את עצמן דרך הלבוש. נסו להראות גמישות ולזרום איתן במידת האפשר, כל עוד הן לא מבקשות ללבוש בגד שלא תואם את סגנון הלבוש שמקובל עליכן.

4. הכי חשוב שיהיה להן נוח

ילדות בנות 10 חוות שינויים רבים בפן הפיזי והרגשי. השינויים הללו עלולים להשפיע על הדימוי העצמי והביטחון העצמי שלהן, ולכן חשוב שהמלתחה שלהן תספק להן בטחון מרבי. עודדו אותן ללבוש רק מה שנוח להן וגורם להן להרגיש טוב עם עצמן. אם הן רוצות להיראות אופנתיות, עזרו להן לבחור פריטים שיגוונו את המלתחה ויעניקו להן תחושה חיובית ומעצימה.

5. הכירו בכך שהן מפתחות סגנון אישי

ילדות בגיל 10 בוגרות מספיק לפתח לעצמן סגנון לבוש אינדיבידואלי. אף על פי שהוא עשוי להשתנות עם רוחות העונה, זה מאוד לגיטימי לתת להן לבטא את עצמן באופן זה ומומלץ לזרום איתן במידת האפשר.

6. הדרישה למותגים עלולה לגבור

לא מעט ילדות בנות 10 מביעות את הרצון ללבוש מותגים (“כמו כל החברים בבית הספר”). הדרישה הזו נובעת מתוך הרצון להרגיש שוות יחד עם כולן, ואם אתן פחות דוגלות בכך או שאינכן יכולות להרשות לעצמכן לרכוש את המותגים הללו, נסו למצוא חלופות טובות או לעודד את הילדות ליצור טרנד משלהן שיהדהד וישפיע על הסביבה שלהן ובכך לחזק את היכולת שלה להנהיג ולהשפיע ולא להיות מושפעת.