היי,
אני נטלי ואני נרגשת להכיר לכםן את המותג החדש ופורץ הגבולות שהקמתי

כבר בגילאים הצעירים הבנות שלנו לומדות על העולם ומעצבות את האישיות ותחומי העניין שלהן, רוקמות חלומות ותוהות: מה אנחנו רוצות להיות כשנהיה גדולות ? לצערנו, עדיין קיימת תפיסה מגדרית בכל הנוגע למקצועות “גבריים” ומקצועות “נשיים” וזה לא מסתכם שם. המדיה ומובילי דעה רבים בענף האופנה מעבירים מסר לפיו אישה צריכה להראות בצורה מסוימת ובכך מקדמים מודל אחד בלבד של “האישה המושלמת” בעיניהם.

לפני מספר ימים הייתה לי שיחה עם אבא נבוך שסיפר לי שלבתו יש תלתלים והיא מאוד מתביישת בהם. כל בוקר היא מבקשת “להחליף את השיער לשיער חלק” וזה כי, לכל יתר בנות הגן יש שיער חלק.
השאלה המטרידה היא: למה שהיא תרגיש כך? למה הדימוי העצמי שלה מגיל הגן יינזק או יתעוות בגלל שהתרגלנו לחשוב שמראה מסוים הוא הכי נכון ? זו רק דוגמה אחת כמובן לעוד הרבה מקרים אחרים שקיימים. בימינו, השיח כבר צריך להיות שונה וזה צריך להתחיל מהדברים הקטנים – ואולי לא הכי קטנים.

מה מלווה אותנו לאורך כל היום?

הבגדים שלנו – כאמצעי ויזואלי לביטוי עצמי.

אני בטוחה שכאשר גם אתםן רוכשיםות בגדים לילדות שלכםן, אתםן נתקליםות בדמויות מאוד ספציפיות המקשטות את בגדיהן, כאשר בדרך כלל זה מסתכם בחד קרן או נסיכה. גם קשת הצבעים של הבגדים היא מאוד מצומצמת והדמויות שבדרך כלל מתאפיינות בשיער בלונדיני עם עיניים כחולות, דקיקות וחטובות.

ברור לנו שהמציאות היא שונה לגמרי -אנחנו לא דמות מסרט ולא בובות וספקטרום האפשרויות, המראות, החלומות והצבעים רחב מאוד.

למה שלא נלמד את עצמנו ואת הילדות שלנו לקבל עצמן כמו שהן בכל המובנים כבר בגיל הצעיר?

למה שלא נלמדן לפתח דימוי עצמי חיובי סביב זה שיש הרבה אפשרויות ושזה נהדר להיות ולהיראות אחרת ?

על זה בדיוק המיזם שלי בא להשיב.

אני מזמינה אתכםן להיכנס לאתר ולהתרשם מקולקציית בגדים לילדות מגניבה ומעוררת השראה ובעיקר לאפשר לילדות שלכםן לחלום בחופשיות וללא גבולות!

לקולקציית ההשראה>>>

לקולקציית ההגשמה>>>