קישוטים לשיער לילדות – דרך נפלאה בה הן יכולות לבטא את עצמן

כל ילדה רוצה לבטא את עצמה, ואביזרי שיער הם בין הפריטים הכי ייחודיים, שעוזרים לנו לתת לילדות שלנו בדיוק את התחושה החלומית שהיא רוצה להרגיש. עם מגוון תסרוקות וסידורי שיער, צמות או קוקיות ושלל קישוטים לשיער לילדות, כל ילדה יכולה לבטא את עצמה בצורה מיטבית.

אם חשבתם שרק בגדים לילדות יכולים לסייע להן לבטא את אישיותן, הבאנו לכם אמצעי נוסף שמאפשר לכל ילדה להשתעשע וגם לבטא את עצמה.

מתלבטים אילו קישוטים לשיער לילדות מתאימים לילדה שלכם? אספנו את המובילים מכולם והוספנו טיפים להתאמה של הקישוטים למבנה הפנים של הילדה.

התאמת קישוטים לשיער לילדות לפי מבנה הפנים

 • פנים עגלגלות – צורת פנים עגלגלה היא ברכה. כל אביזרי השיער מתאימים לצורת הפנים הזו. אתם יכולים להתפרע וליהנות ממשחק בקישוטים שונים מידי יום.
 • פנים עגולות – לפנים עגולות צריך להתאים קישוטי שיער שלא יגרמו לפנים להיראות עגולות יותר. המפתח הוא להוסיף אורך לפנים. כמו כן, אפשר להפיל כמה קצוות שיער שיוסיפו מסגרת חיננית.
 • פנים בצורת לב – לפנים רחבות שמתחדדות בחלקן התחתון מתאימים אביזרי שיער לילדות כמו סיכות מסרק פשוטות שמשולבות בצד אחד של הראש. כך ממסגרים את הפנים בצורה חיננית. מומלץ להשאיר צד אחד של השיער רופף. אם אתם משלבים רצועות וסרטים, מומלץ להוסיף גובה ולשחרר מעט קצוות שיער במקום למתוח את כל השיער לאחור.
 • פנים ארוכות – פנים ארוכות מתאימות למגוון קישוטים לשיער לילדות. מומלץ להתמקד בתווי פנים ספציפיים באמצעות סרט ראש שיגרום למצח להיראות קטן יותר תוך הפניית תשומת הלב לעיניים.
 • פנים מרובעות – פנים מרובעות יכולות להתאים לכל קישוט שיער, כל עוד מושכים את השיער לאחור.
קישוטים לשיער לילדות

8 קישוטי השיער המובילים לילדות

 1. קשת – הקשת היא אביזר השיער הכי קלסי שיש, והיא איתנו עוד לפני שמיני מאוס הכניסה אותה לאופנה. אפשר לקשור קשת על שיער ארוך או על תספורת קארה, וכן לשלב קשתות עם פפיות או קישוטים אחרים גם לתסרוקות אסופות.
 2. גומיות לשיער – גומיות ניתן לרכוש במגוון רחב של דגמים, צורות וגדלים. מומלץ להתאים את הגומייה לתסרוקת וכן לכמות השיער שרוצים לאסוף. ככל שהשיער מלא יותר, מומלץ להיעזר בגומייה עבה יותר. פרט לכך, את צבע הגומיות ניתן להתאים לפרטי לבוש כמו שמלות יפות לבנות ואפילו לגרביונים לילדות.
 3. סרטים ורצועות – בדומה לקשת, גם סרטים ורצועות נועדו למשוך את השיער לאחור, אלא שאלו מאפשרים לתפוס גם את השיער שמצוי בעורף. כך למעשה מצליחים לאסוף ולאגד את כל השיער למראה מסודר ונקי. מומלץ לוודא שהסרטים אלסטיים, כך תוכלו להתאים אותן לגודל הראש, ולהבטיח שהם מהודקים במידה נאותה.
 4. בנדנות – בנדנות אף פעם לא נעלמו מזירת האופנה, וגם היום הן מאפשרות לתת מראה מחוספס ומדליק. השילוב המושלם בעינינו היה ותמיד יהיה מכנס ג’ינס עם טי שירט יפה ובנדנה בצבע לפי בחירה אישית.
 5. סיכות פנינים – כשרוצים לתת מראה יותר חגיגי וליצור תסרוקת לאירוע מיוחדת, מומלץ לשלב סיכות פנינים שמקנות מראה עדין וקסום. כל ילדה תרגיש נסיכה כשהפנינה מונחת על ראשה.
 6. פרחים – זה צבעוני ומשמח, נותן תחושה של חופש ומראה אביבי מלבלב. שילוב של פרחים בקישוטי השיער הוא בחירה מצוינת לכל ילדה נמרצת שאוהבת את הטבע.
 7. טבעות שיער – טבעות לשיער משתלבות נפלא במגוון תסרוקות. אפשר לשלב אותן בתוך צמות ולתת מראה ייחודי ומסקרן, מפתיע, שלא ניתן להתעלם ממנו.
 8. סלילי שיער – סלילים שמלפפים סביב קבוצת שיערות הם קישוטים ייחודיים שניתן לרכוש במגוון רחב של עיצובים וסגנונות. כל ילדה יכולה למצוא את סלילי השיער שמתאימים לה, ולשחק עם מגוון תסרוקות מדליקות. סלילי השיער מושלמים לצמות ופיתולים.